MIRESEVINI

Tirana Rent a CarAlbanian Rental Car Company

Kush Jemi?


Tirana Rent a Car, Agjensi makinash me qera, lider ne Tirane me standartet e larta te sherbimit dhe cmimet me te ulta. Rental Car Agency in Tirana. Tirana Rent a Car eshte lider i makinave me qera me kosto te ulet ne Shqiperi. Ne perdorim markat si Mercedes Benz, Volkswagen, BMW, Porsche, Audi, etj.
Te gjitha makinat me opsionet me te fundit dhe te pajisura me sistemet e sigurise. Konsum ekonomik ku varjon nga 5-6 litra per 100 Km.

Pse Duhet te Zgjidhni Tirana Rent a Car

  • Makina me qera me koston me te ulet ne treg. Pronotimi dhe pagesa pa procedura te nderlikuara.
  • Makina te markave cilesore si Volkswagen, BMW, Toyota, etj.
  • Kryejme cdo sherbim per makinat tona, per tiu dhene siguri maksimale!
  • Sherbimi Cilesor dhe ofertat e vazhdueshme per klientet tane.

MAKINAT TONA PREMIUM

Shijoni Udhetimin me Tirana Rent a Car

Tek Tirana Rent a Car do të gjeni makina me qera me cmimet me te lira. Makina me Qera Tirane, Car Rental Tirana Albania. Rent a car www.tiranarentacar.al

Zgjidh Makinen Tende!

KONTAKT

Ndjehuni te lire te na kontaktoni apo te na kerkoni cmim